Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Atsargų valdymas

Atsargų valdymo ir paklausos prognozavimo programa – Slim4 – galima:

Slim4 tai pilnas atsargų valdymo ir planavimo sprendimas. Jo pagalba galite sumažinti savo atsargų lygius ir sutaupyti laiką bei pagerinti klientų aptarnavimo lygį. Su Slim4 jūs sumažinsite savo atsargas 25-30%.

Modeliavimo priemonės leis jums išsiaiškinti kaip tam tikras aptarnavimo lygis įtakoja jūsų atsargas.
Programą galima pritaikyti specifiniams jūsų organizacijos poreikiams pridedant įvairius išplėtimo  modulius.

Einamieji parametrai

Slim4 nuolat analizuoja produktų ar prekių pardavimus ir apibrėžia kiekvieno jų paklausos svyravimo ribas. Reikiamose vietose automatiškai yra nustatomi parametrai kiekvienai prekei. Naudodami „aiškias „išimčių ataskaitas“  jus galėsite greitai pamatyti kurioms prekėms reikia skirti daugiau dėmesio. To pasekoje jūs galėsite atlikti geresnį pirkimų planavimą ir priimti teisingesnius sprendimus.

Ideali pridėtinė programa

Slim4 yra pridėtinė programa, veikianti nepriklausomai nuo esamos IT platformos ar bet kokios jau veikiančios programos. Diegimas paprastas; trunka tik keletą dienų. Slim4 sėkmingai jungiama su SAP, Navision, Axapta, JD Edwards ir daugeliu kitų vartotojų sukurtų programų.

Paklausos prognozavimas

Tinkamo atsargų lygio valdymas labai priklauso nuo patikimų paklausos prognozių. Slim4 suteikia tokias prognozes. Parinkti teisingus prognozavimo algoritmus yra būtina norint efektyviai planuoti paklausą. Slim4 stebi kiekvieną prekę ir parinks bei automatiškai pritaikys tinkamiausią algoritmą. Kadangi bus dirbama tik su Slim4išskirtomis išimtimis, pirkėjas turės laiko ir galės sukurti geresnius santykius su tiekėju.

Geresnis apyvartos laikas

Jūsų užsakymams visada bus suteikti reikalingi ir teisingi parametrai. Todėl jums nereikės leisti laiko „gaisro gesinimui“. Jums bus prieinama tiksli informacija ir tai leis jūsų kompanijai būti produktyvesnei ir, kas labai svarbu, efektyvesnei. Jūs galėsite padidinti atsargų apyvartumą ir sumažinti jų lygį tuo pačiu metu.

Daugialygis planavimas

Slim4 gali valdyti ne vieną objektą. Tai idealus prognozės, planavimo ir atsargų valdymo įrankis kompanijai, kurioje yra atskiri planavimo, atsargų valdymo padaliniai ir keli objektai (sandėliai, parduotuvės, pan.).