Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Split tray sorteris

Split tray sorteris – tai atsiveriančių padėklų pagrindu sukurta rūšiavimo sistema, skirta apdoroti plokščius daiktus, tokius kaip siuntos, knygos, drabužiai, aksesuarai ir kt. Rūšiavimo metu įrenginys numeta prekes į ritininius konteinerius arba maišus, todėl jis nėra tinkamas dūžtančių prekių apdorojimui. Rūšiuojant dūžtančias prekes, vertėtų pasirinkti slystančių padėklų technologiją, tinkami sprendimai būtų Slide tray sorteris arba LR sorteris.

Split tray sorteris (atsiveriančių padėklų technologija) apdoroja išvykstančius srautus, tačiau gali rūšiuoti ir grąžinamas prekes. Įrenginys yra ovalo formos, kas užtikrina padėklų judėjimą uždaro rato principu, t.y. nuolatinę recirkuliaciją. Atviro ovalo dizainas (wide oval sorter) leidžia operatoriams dirbti ne tik išorinėje, bet ir vidinėje įrenginio pusėje, taip efektyviau išnaudojant sandėlio plotą. Rūšiavimo metu prekės yra transportuojamos padėkluose, ir pasiekus numatytą paskirties vietą, suveikia padėklo mechanizmas, kuris atveria padėklo dugną, tokiu būdu prekė yra numetama tiesiai į atvadą. Prekės į rūšiavimo įrenginį gali būti paduodamos automatiškai arba rankiniu būdu.

Galimi du atsiveriančių padėklų variantai: padėklai, atsiveriantys iš abiejų šonų (split tray / bomb-bay) arba padėklai, atsiveriantys tik iš vieno šono (single door tray).

Split tray sorterio bukletas

Sorterio išdėstymo dizainai

Youtube video – Split tray

 

Specifikacija
Rūšiavimo našumas 6.000 – 14.400 vnt. / val.
(17.600 vnt. / val. su protingu paskirstymu)
Prekės Vokai, siuntos, e-komercijos prekės, apranga, aksesuarai
Prekių išmatavimai Min: 50 x 50 x 2 mm
Max: 650 x 450 x 220 mm
Prekių svoris Min: 0,01 kg
Max: 5 kg