Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

KOMPANIJA

Mūsų kompanija „Equinox Europe“, priklausanti tarptautinei Equinox grupei, lygiai prieš 25 metus buvo tikslingai įkurta strategiškai patogioje lokacijoje pasaulio mastu – Lietuvoje. Kaunas buvo pasirinktas kaip stiprių technologinių universitetų miestas.

Šiandien „Equinox Europe“ teikia visapusiškus logistikos procesų optimizavimo sprendimus nuo sandėlio projektavimo iki pilnos sandėlio robotizacijos. Kompanijoje dirba apie 80 aukščiausio lygio logistikos, automatikos, robotikos ir IT specialistų. Didžiuojamės, jog mūsų komandos branduolys išliko nepakitęs nuo įsikūrimo pradžios ir perduoda per tiek metų sukauptą patirtį logistikos srityje jaunesniems savo kolegoms.

Nuolat investuojame į naujas technologijas ir palaikome glaudų ryšį su partneriais, bendradarbiavimo pagrindu apsikeičiame žiniomis ir gerosiomis praktikomis. Dinamiškai judame kartu su besikeičiančia rinkos situacija, esami atviri pokyčiams ir visada ieškome optimalaus sprendimo. Turime apie 300 sėkmingai įgyvendintų projektų visame pasaulyje, nuolat tobulėjame ir tikime, kad mūsų sprendimai palengvina klientų kasdienybę.

Esame stipri profesionalų komanda, esame entuziastingi, mėgstame iššūkius ir sveiką konkurenciją, domimės intelektualiomis naujovėmis ir sprendimais, didelį dėmesį skiriame darbuotojų kvalifikacijos kėlimui bei naujų talentų atradimui, o praktikoje sukauptos ir patikrintos žinios bei įgūdžiai leidžia mums būti geriausiais savo srities specialistais. Laikome save ilgalaikiu edukaciniu partneriu.

Veiklos sritys Kaip mes dirbame
Karjeros galimybės Kontaktai