Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Veiklos sritys

„Equinox Europe“ yra patikimas logistikos optimizavimo sprendimų diegėjas ir ilgalaikis partneris. Būdami tarptautinės Equinox grupės dalimi, visame pasaulyje sukauptą patirtį taikome Rytų Europos rinkose.

Teikiame sprendimus įvairių verslo ir pramonės sričių rinkos lyderiams, pažangiausioms, ieškančioms inovacijų logistikoje įmonėms. Mūsų klientai – tai prekybininkai, gamybininkai, logistikos, kurjerių ir pašto kompanijos bei kitos įmonės. Optimizuojame klientų logistikos ir paskirstymo centrų bei sandėlių veiklą, surikiuojame juose darbo organizavimo principus, parenkame ir įdiegiame efektyviausias konkrečiam sandėliui technologijas. Turime stipriai išvystytus mažmenos, distributorių, 3PL ir e-komercijos sprendimus.

Mūsų siūlomos paslaugos apima tokias sritis kaip logistikos konsultacijos, sandėlio technologijos kūrimas ir optimizavimas, sandėlio valdymo sistemos diegimas ir integracija su kitomis kliento sistemomis, dalinė arba pilna sandėlio automatizacija ir robotizacija, diegiant konvejerines, rūšiavimo sistemas, automatizuotas saugyklas, robotizuotas prekių surinkimo sistemas arba taikant kitas inovatyvias priemones, taupančias žmogiškuosius išteklius.

Padedame savo esamiems ir potencialiems klientams, jiems augant arba keičiant veiklos kryptį, susidoroti su išaugusiais prekių judėjimo srautais bei pilnai išnaudoti turimas sandėlio galimybes. Įsigiliname į kiekvienos situacijos unikalumą ir esančias verslo sąlygas, atsižvelgiame į kliento išteklius, įvertiname esamus nepalankius faktorius ar kitokius galimus barjerus ir parenkame konkretų optimalų sprendimą kiekvienu atveju.

Mūsų tikslas – pateikti klientui patikimą ir efektyvų sprendimą, kuris atneštų apčiuopiamą naudą, ženkliai pakeltų veiklos produktyvumą, išplėstų logistikos galimybes, atitiktų kliento lūkesčius, pageidaujamą rezultatą ir neabejotinai užtikrintų aukštą investicijų grąžą. Mūsų specialistų sukaupta didelė patirtis ir praktinės įžvalgos leidžia užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.