Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Konvejerinės sistemos

Konvejerius ir konvejerines sistemas galima būtų palyginti su autostradomis. Čia prekės, pakuotės ar paletės juda greičiau ir efektyviau. Paprastai konvejerinės sistemos ar konvejeriai yra naudojami sujungti kelias nutolusias logistikos centro ar sandėlio zonas. Tarkime priėmimo zoną su surinkimo ir išsiuntimo zona. Be konvejerių ar konvejerinių sistemų jokia logistikos automatizacija nėra įsivaizduojama.Konvejeriai

Mes galime pasiūlyti klientams patikimas paslaugas, diegiant konvejerines sistemas ar konvejerius:

Yra skiriama keletas konvejerių rūšių – konvejeriai lengviesiems kroviniams (dėžės, pakuotės, spec. tara ir t.t.) ir konvejeriai sunkiesiems kroviniams (paletės, statinės ar pan.). Konvejerinės sistemos ir konvejeriai gali būti tiek horizontalūs, tiek vertikalūs.

Konvejerines sitemas gali sudaryti keli konvejerių tipai  – vertikalūs ar horizontalūs, lengvųjų krovinių ar paletinių. Taip pat konvejerinėse sitemose gali būti keletas skirtingų konvejerinių linijų tipų (juostiniai, rolikiniai, spec. vežimėliai) su integruotais periferiniais įrenginiais (svarstyklės, tūrio matavimas, pakavimo, etikečių klijavimo, liftai ir t.t.).

Mūsų specialistai turi daug patirties ir žinių įvairiuose rinkos segmentuose, pavyzdžiui, drabužių, vaistų, maisto produktų, multi-media, automobilių atsarginių dalių, pašto siuntų ir elektros prietaisų. Tai leidžia mums teikti savo klientams aukštos kokybės paslaugas ir užtikrinti tikslų pasiekiamumą bei investicijų grąžą.

Equinox sukūrė specialią aparatūrinę ir programinę įrangą konvejerinių sistemų ir konvejerių valdymui – Starsort. Naudojant StarSort sistemą, galima valdyti konvejerius, konvejerių sujungimo mazgus, įvairių tipų automatinio prekių rūšiavimo įrenginius. StarSort – tai vientisas, nesunkiai išplečiamas įrangos valdymo sprendimas prekių paskirstymo centrams.