Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Konvejeriai

Konvejeriai lengviems kroviniams – tai konvejerių moduliai skirti pavieniams kroviniams, tokiems kaip kartoninės, plastikinės dėžės ar pakuotės iki 50 kg/vnt (100 kg/m). Priklausomai nuo konvejerio pritaikymo srities, gali būti naudojami veleniniai arba juostiniai konvejeriai. Konvejerine sistema transportuojamų krovinių galimos dimensijos yra nuo 200x200x30 mm (ilgis x plotis x aukštis) iki 800x800x420 mm (ilgis x plotis x aukštis). Funkciniai konvejerio moduliai montuojami iš dalinai surinktų bei patikrintų detalių, skirtų greitam ir saugiam transportavimui.

Rėmo konstrukcija. Tokia pati rėmo konstrukcija naudojama tiek veleniniams tiek juostiniams konvejeriams montuoti. Rėmo konstrukcija gaminama iš atsparaus išilginiam konvejeris lengviems kroviniamssukimui anoduoto aliuminio profilio su lengvai primontuojamomis plastikinėmis plokštėmis, kurios yra lengvai prižiūrimos ir konvejeriui suteikia estetišką išvaizdą. Aliuminių profilių viduje yra specialios ertmės skirtos įvairiems kabeliams išvedžioti. Plastikinės plokštės  pagamintos su standartinėmis jungtimis, skirtomis izoliaciniams įvadams. Kadangi skirtingos konfigūracijos konvejerių konstrukcija gaminama iš to paties tipo profilio, sujungimo taškai yra gerai paslėpti.

Konvejerių tipai. Konvejeriai gaminami 300, 400, 500, 600 ir 800 mm pločių, o ilgis varijuoja nuo 800 iki 20 000 su 200 mm ilgio tarpais. Prekių transportavimas nuo vieno konvejerio ant kito, naudojant 50-53mm diametro galinius velenus, yra saugus net ir mažesnio išmatavimo prekėms. Veleniniai konvejeriai būna padengti cinku arba PVC. Juostiniai konvejeriai būna trijų tipų: su standartinės trinties, didelės trinties ir mažos trinties juostomis. Standartiniai elementai, tokie kaip fotojutiklių tvirtinimo elementai ir bortelių tvirtinimo elementai, liejami iš aliuminio.