Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Konvejerių valdymas. StarSort

Konvejerių ir konvejerinių sistemų valdymui naudojama Equinox Europe sukurta aparatūrinė ir programinė sistema StarSort. Tai yra integruota sistema, skirta valdyti prekių apdorojimo įrangą prekių paskirstymo centruose.
Naudojant StarSort sistemą, galima valdyti konvejerius, konvejerių sujungimo mazgus, įvairių tipų automatinio prekių rūšiavimo įrenginius. Konvejeriu valdymasStarSort – tai vientisas, nesunkiai išplečiamas įrangos valdymo sprendimas prekių paskirstymo centrams.

Unikali StarSort savybė – galimybė vienu metu valdyti skirtingas įvairių gamintojų sistemas. StarSort lengvai integruojamas su kitais Equinox programiniais produktais. Kadangi StarSort yra modulinė sistema, ji lengvai išplečiama – papildomi moduliai gali būti pridedami atsiradus poreikiui, o esami moduliai pakeičiami arba patobulinami, prisitaikant juos prie pakitusių vartotojo poreikių.

StarSort vartotojo sąsaja StarGaze leidžia vartotojui stebėti ir administruoti visą įrangos valdymo procesą. Visi StarSort moduliai gali būti stebimi ir valdomi iš vieno administratoriaus kompiuterio.

Kai tik sukuriama valdymo koncepcija, mūsų projektuotojai paruošia detalius sistemos išdėstymo brėžinius. Equinox suprojektuoja nestandartinius konvejerių komponentus ir sujungia juos su standartiniais gaminiais.
Bendradarbiaujame su keletu pasirinktų techninės įrangos tiekėjų tam kad užtikrintume prieinamas kainas, patikimas sistemas ir kokybišką instaliavimą. Mūsų valdymo sistemų padalinys kuria programinę valdymo sistemą remdamasis standartiniais StarSort moduliais.

Equinox ekspertai dirba su daugybe prekių paskirstymo įrengimų tokių kaip konvejeriai, kabančių prekių rūšiavimo įrenginiai, dėžių rūšiavimo įrenginiai (pop-up, crossbelt, flat tipo), prekių pakuočių, kompaktinių diskų rūšiavimo įrenginiai.