Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

KRANAI. ASRS

Kranai ir automatizuotos sistemos (ASRS) – tai lengvai pritaikomos, lanksčios modulinės sistemos, skirtos palečių, dėžių, rulonų
ir pan. padėjimui į saugyklą sandėlyje ar/ir paėmimui iš jos. Kėlimo aukštis iki 50 metrų. Sistemos yra vieno, dviejų gylių arba daugiagylės. Kranų sistemos vienu metu gali kelti vieną, du ar daugiau krovinių. Tai gali būti paletės, popieriaus rulonai, mašinų kėbulai, dažų statinės ir netgi laivai. Sistemų tikslumas yra labai aukštas, tai užtikrina, kad produktas bus padedamas/paimamas į/iš tiksliai nurodytos vietos.


Kranai yra vienastiebiai arba dvistiebiai.
 Maksimalus kiekvieno modelio aukštis gali skirtis, priklausomai nuo keliamų krovinių ir veikimo principo. Standartiniais kranais galima kelti iki 3 t krovinius. Sunkesniems kroviniams gaminami specialūs užsakymai.

Kranų stiebų koncepcija susideda iš kombinuojamų keturių modelių, kurių pagalba keičiamas krano aukštis. Tik aukščiausias modulis gali būti skirtingų aukščių. Tokia konstrukcija leidžia išlaikyti stabilumą betkokiame aukštyje, lankstumą, pritaikant įrenginius ir įrengiant juos sandėliuose. Sistemos pasižymi lengvai pritaikomu lanksčiu moduliniu dizainu ir yra skirtos palečių, dėžių, rulonų kėlimui bei transportavimui. Sistemų tikslumas yra labai aukštas, tai reiškia, kad produktas bus padedamas/paimamas į/iš tiksliai nurodytos vietos.

Teikiamas pilnas sistemų, elektronikos bei valdymo sistemų diegimas ir garantinė priežiūra.

Equinox Europe turi išskirtines kompanijos  Swisslog-Accalon AB produktų atstovavimo bei platinimo teises.