Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Logistikos centrų ir sandėlių projektavimas

Sandėlių projektavimas susideda iš keleto atskirų, tačiau vienas kitą įtakojančių bei papildančių etapų:

Paruošiami keli koncepciniai sklypo planavimo variantai. Kiekvienam variantui apibrėžiami pastatai, keliai, automobilių parkavimo vietos bei automobilių judėjimo schemos numatytoje teritorijoje. Kiekvienam variantui paskaičiuotas maksimalus naudingas plotas.

Dažniausiai užduodami klausimai – DUK

Kaip apskaičiuoti kokio tipo, dydžio ir išplanavimo turi būti naujas mūsų sandėlis?
Tik patyrę logistikos konsultantai gali padėti Jums nuspręsti kokio aukščio, pločio turi būti objektas, kaip tinkamiausiai jis turi būti išdėstytas numatytame sklype. Galime suprojektuoti visą objektą su vidaus įranga, prognozuoti žmogiškuosius resursus.

Kas ir kaip gali nustatyti tinkamiausią sandėlio išplanavimą?
Atsižvelgdami į vykdomo verslo istorinius logistikos duomenis, numatomus ar prognozuojamus prekių srautus sandėlyje ir per sandėlį, nuspręsime ir parinksime Jums tinkamiausią sandėlio technologinį projektą.

Kas gali identifikuoti optimaliausią sandėliavimo įrangą, kad produkcija maksimaliai išnaudotų sandėlio tūrį?
Mes padėsime nuspręsti kokią sandėliavimo sistemą pasirinkti ir kokį sandėliavimo metodą naudoti, kaip sandėliuoti prekes. Patarsime kokią techniką naudoti ir kaip. Jums tiesiog reikės papasakoti savo norus ir lūkesčius.

Ar galima atlikti sandėlio ervės efektyvumo analizę?
Mes padedame apsispręsti, kokia turi būti Jūsų sandėlio erdvė – kiek prekių ir kaip galite sandėliuoti, kiek eilučių per dieną galima išsiųsti – ir identifikuojame laiką , kada reikės plėsti sandėlį, atsižvelgdami į Jūsų specifiką.

Kaip užtikrinti sandėliavimo įrangos tinkamumą ir prekių saugumą?
Reikia ištirti kiekvienos sandėliuojamos prekės dydį, formą kiekius, bei apyvartumą. Tuomet nuspręsti, kaip geriausiai panaudoti Jūsų sandėliavimo plotą ir tūrį, parinkti tinkamiausią sandėliavimo įrangą (stelažai, lentynos, karuselės, slystančios sistemos ir pan.).