Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Logistikos procesų optimizavimas

Vertinant ir analizuojant logistikos sistemą galima sukurti kompleksinį modelį, kuris padėtų kompanijos vadovams priimti strateginius sprendimus apie naujų produktų valdymą, pirkimus, gamybą, produkcijos paskirstymą ir pardavimų rezultatyvumą, bei užtikrintų efektyvų klientų aptarnavimą.

Atliekant naujos logistikos sistemos projektavimą ar optimizuojant jau egzistuojančią, patartina įvertinti sekančius veiksnius:

Dažnai yra nerealu išnagrinėti visus funkcinius logistikos sistemos aspektus. Gali būti, kad vieno logistikos sistemos elemento analizės pakanka užsibrėžtam tikslui pasiekti, o atliktos dalinės analizės išvados padeda suvokti kaip funkcionuoja visa kompanijos logistinė sistema.

Optimizuojant logistikos sistemą yra labai svarbu įvertinti atskirus sistemos komponentus ir atlikti išsamią jų analizę: logistikos sistemos našumas, transportavimo sąnaudos, produktų pelningumas, atstovaujamos pramonės šakos standartai ir palyginamoji analizė.

 

Dažniausiai užduodami klausimai – DUK

Nuo ko reikia pradėti, norint sukurti naują logistikos tinklą, kuris sumažins kaštus ir/ar pagerins aptarnavimo lygį.

Mes vertintume visą paskirstymo sistemą – pradedant nuo klientų lūkesčių, pasirenkant pristatymo būdą, – kad įvertintume ir apibrėžtume sandėlių išdėstymą žemėlapyje (kaip vienas nuo kito jie turi būti nutolę, kokios transporto sistemos bus naudojamos, kas bus sandėliuojama ir t.t.)

 

Noriu pasirinkti 3PL paslaugos tiekėją. Kas man galėtų padėti neapsirikti pasirenkant?

Mes padėsime Jums susirasti, įvertinti ir pasirinkti tinkamiausią logistikos paslaugų teikėją. Atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus ir poreikius, mūsų konsultantai padės Jums teisingai pasirinkti.

 

Kaip jūs įvertinate 3PL paslaugos tiekėjus?

Mūsų ekspertai padės Jums įvertinti sandėliavimo paslaugas siūlančias kompanijas ir padės apsispręsti ką pasirinkti, pagrįsdami tokio pasirinkimo naudingumą.

 

Imantis naujo logistikos projekto įgyvendinimo, susidūriau su administravimo problemomis.

Mes galime Jums padėti valdyti bet kokį logistikos projektą: nuo naujo sandėlio ar logistikos centro statybos iki jo įrengimo ir paleidimo. Mūsų ekspertai tinkamai prižiūrės ir kontroliuos visus projekto etapus ir garantuos, kad objektas būtų tinkamai paruoštas ir maksimaliai tenkintų kliento lūkesčius.