Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Sandėliavimo technologijos parinkimas ir modeliavimas

Kurti patikimus modeliavimo sprendimus nėra labai paprasta. Specialistas, kuriantis ir sudarinėjantis simuliacinį modelį, turi turėti patirties,  mokėti sudarinėti modelius ir – svarbiausia –  turi būti tos srities ekspertas.

Mūsų konsultantai turi visas šias reikalaujamas savybes.

Sandėlio arba logistikos centro modelis tai esamo arba planuojamo sandėlio imitacija skaitmeniniu pavidalu. Teisingai sudarytas modelis leidžia vizualizuoti sandėlio procesus, operacijas, prekių srautus, darbo resursų pasiskirstymo principus ir kitus svarbius faktorius.

Keičiant parametrus modelyje, gaunamos skirtingos situacijos, kurios ir leidžia nustatyti bei priimti optimaliausią sprendimą.

Kuriant ar optimizuojant sandėlio išplanavimo modelį svarbiausia yra nustatyti produktų srautus ir įvertinti bei apskaičiuoti galimus variantus, dar prieš nusprendžiant įgyvendinti bet kokius fizinius pakeitimus.

Labai svarbu yra teisingai įvertinti esamus prekių srautus, sandėlio pralaidumo rodiklius ir sąsajas su esama sandėliavimo įrangą (sandėliavimo sistemos parinkimas ir išdėstymas, panaudojimas pikų metų, dienos, mėnesio, metų rodikliai ir t.t.).

Modeliavimas – tai moderni priemonė, leidžianti klientams stebėti, keisti, modeliuoti ir įvertinti situaciją ir taip rasti geriausią sprendimą.