Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Sandėlio procesų optimizavimas

Sandėlio procesų ir operacijų optimizavimo tikslas yra maksimizuoti sandėlio darbo našumą bei produktyvumą, subalansuojant žmogiškuosius ir techninius resursus.

Atliekant sandėlio procesų projektavimą paprastai yra analizuojamos ir vertinamos sekančios sritys:

Projekto rezultatas yra tikslus sandėlio procesų, srautų, operacijų aprašymas, pareigybinių nuostatų pateikimas, galimų prekių apdorojimo metodų aprašymas.

Teisingai sudėlioti procesai sandėlyje leidžia mūsų klientams pasiekti norimą efektyvumą, “sutaupyti” žmogiškųjų resursų, siekti aukštesnių verslo rezultatų:


Dažniausiai užduodami klausimai – DUK

Kaip suefektyvinti gamybos ir sandėlio procesus?

Reikia išanalizuoti ir įvertinti sandėlyje vykstančius procesus, jų įtaka gamybai. Identifikuoti bei unifikuoti gaminių srautus. Tik įvertinus šiuos veiksnius, galima kurti naują ar tobulinti esamą produktų valdymo sistemą.

Kas gali atlikti sandėlio veiklos auditą? Ar įmanoma palyginti su kitomis kompanijomis?

Mūsų kompanija gali atlikti Jūsų sandėlio auditą ir padėti Jums pamatyti savo trūkumus bei pranašumus. Taip pat Jums nurodyti kokių reikėtų imtis veiksmų, kad taptumėte savo verslo lyderiais.

Ką reikia žinoti, norint geriau organizuoti savo darbuotojų darbus?

Reikia išanalizuoti bendrus sandėlio procesus, operacijų srautus. Pagal gautus duomenis įvertinti darbo jėgos poreikį, keliomis pamainomis ir kaip reikėtų dirbti. Tik tada nustatyti kokias operacijas reikia optimizuoti ir kokius darbo modelius taikyti.

Kaip sužinoti savo sandėlio maksimalius pajėgumus?

Mes padedame nustatyti kokia turi būti sandėlio erdvė, kiek prekių galima sandėliuoti, kiek užsakymų eilučių per dieną galima apdoroti. Apibrėšime laiką kada reikės plėstis, kai esamas sandėlis bus per mažas.