Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Morele.net – stambus klientas Lenkijos rinkoje

« Visos naujienos 2019-10-22
2019 m. liepos mėn. „Equinox Europe“ pasirašė sutartį dėl sandėlio valdymo sistemos diegimo su „Morele.net“ – vienu didžiausių e-prekybos žaidėjų Lenkijoje. Pagal sutartyje numatytą grafiką sandėlio valdymo sistema startuos 2019 m. spalio pabaigoje, prieš pat kalėdinę karštinę, kas leis mūsų klientui be didesnio streso sklandžiai suvaldyti padidėjusius užsakymų srautus metų pabaigoje.
„Morele.net“ savo klientams siūlo platų asortimentą, beveik 1 mln. skirtingų prekių. „Morele.net“ yra Lenkijos prekybos internete lyderė tokiose kategorijose kaip kompiuterinė technika, namų apyvokos prekės, įrankiai ir elektronika, mobilieji telefonai.

Kaip žinia, nuo 2018 m. „Morele.net“ partnerystės pagrindais veikia kartu su „Pigu“ – didžiausia elektroninės prekybos bendrove Baltijos šalyse. Įmonės bendradarbiauja, keičiasi žiniomis bei gerąja praktika logistikos ir verslo automatizacijos srityse.
Primename, kad jau gana ilgą laiką glaudžiai bendradarbiaujame su „Pigu“ grupe logistikos procesų optimizavimo klausimais: „Equinox Europe“ sandėlio valdymo sistema buvo įdiegta dviejose „Pigu“ įmonėse – 2013 m. „Pigu.lt“ sandėlyje (Lietuva) bei 2014 m. „220.lv“ sandėlyje (Latvija). 2015 m. „Pigu.lt“ sandėlyje taip pat buvo įdiegta ir automatizuota konvejerinė sistema – „Equinox Europe“ sprendimas, kuris šiuo metu yra plėtojamas ir pildomas naujomis galimybėmis.