Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Sandėlio valdymas

Erdvė, atsargos, įranga, technika ir žmonės. Šiuos svarbius išteklius jums reikia valdyti, norint optimizuoti sandėlio procesus ir operacijas. Todėl sandėlio valdymo sprendimo pasirinkimas, ar tai būtų paprasta programa ar sudėtingesnė daugialygė sistema, yra labai svarbus.

Dar vis populiari nuomonė, kad sandėlio valdymo sprendimas yra reikalingas didelėms kompanijoms, tokioms kaip paskirstymo centrai ar sandėliavimo paslaugas teikiančios įmonės. Tačiau tai, kad jūs dirbate mažoje ar vidutinio dydžio kompanijoje nereiškia, kad patiriate mažesnius klientų reikalavimus arba turite palankias sutartis su savo tiekėjais. Greičiau atvirkščiai, jūs turite sugebėti išlikti konkurencingi savo aplinkoje, o tai reiškia, kad logistika yra labai jautri jūsų kompanijos dalis.

Mūsų teikiami sandėlio valdymo sprendimai paremti ilgalaike patirtimi ir sėkmingai realizuotais projektais sandėlio valdymo srityje. Todėl dirbdami su Jumis mes žinome, kokio sistemos funkcionalumo jums reikia, kurioms sandėlio valdymo sritims reikia skirti didesnį dėmesį, norint gauti geresnius rezultatus ir užsitikrinti greitą investicijų grąžą.

 

Pramonės šakų matrica:

 (Norėdami pamatyti didesnį vaizdą, spauskite ant paveikslėlio)

UAB „Equinox Europe“ sandėlio valdymui naudoja pažangias technologijas (įskaitant Voice ir RFID), belaidę brūkšninio kodo skanavimo įrangą. Taip pat užtikrina likučių tikslumą, operacijų atsekamumą, darbo resursų panaudojimą ir kontrolę, sandėlio erdvės išnaudojimą bei suteikia savalaikę informaciją.

Šiuo metu yra sėkmingai įgyvendinta daugiau nei 250 projektų tokiose šalyse kaip JAV, Australija, Naujoji Zelandija, Olandija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Austrija, Lietuva, Rusija, Latvija, Ukraina, Pietų Korėja, Kanada ir kt.

UAB “Equinox Europe” garantuoja ne tik profesionalų diegimą, darbuotojų mokymus ir techninę priežiūrą, bet ir nenutrūkstamą informaciją apie naujus sprendimus ir jų įgyvendinimo galimybes.