Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Sprendimai Cross-dock procesui

Cross-dock – tai paskirstymo procesas, kai priimtos prekės nededamos į saugyklą ar saugojimo zonas, o iškart paruošiamos išvežamoms siuntoms užsakovams ar į kitus sandėlius.

Equinox siūlomas Cross-dock sprendimas optimizuoja darbo sąnaudas, nes nebereikia perkelti prekių į saugyklas, o taip pat iš jų paimti. Sprendimas labai naudingas norintiems sumažinti sandėlių atsargas, bei naudojantiems „Tiksliai laiku“ (JIT Just-in-time) prekių valdymą. Sprendimas nepakeičiamas tarpiniuose paskirstymo sandėliuose, dirbant su greit judančiomis prekėmis.

Siūlome sprendimą prekėms, kurias konkretiems išvežimo taškams paruošia jau tiekėjai, o taip pat prekėms, kurias reikia paskirstyti sandėlyje. Cross-dock sistema gali būti Vision sandėlių valdymo sistemos dalis, taip pat integruota su rūšiavimo sistemomis Screen2Sort, Scan2Sort, Touch2Sort, Put2Light sistemomis, kurios optimizuotos jūsų produktų bei užsakymų logistikai. Sistemą naudoja mažmenininkai, didmenininkai, distribuciniai bei tranzitiniai sandėliai.

„Oportunistinis“ cross-dock (prekių priėmimo metu sistema nurodo reikiamas prekes gabenti tiesiai į išsiuntimo zoną) tinka bet kokiems sandėlių tipams. Cross-dock prekių srautai gali būti efektyviai apjungiami su įprastai surinktomis ar išrūšiuotomis prekėmis siuntose.

Equinox Cross-dock sistema palaiko bet kokias prekes ar pakuotes. Bevielės technologijos leidžia dirbti visame sandėlyje, nereikalingos specialios darbo vietos. Tikslūs ir operatyvūs likučiai bei užsakymų būsenos.

 

Diegimo pavyzdžiai: