Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Surinkimas P2L sistema

Pick-to-Light (P2L) rankinio užsakymų surinkimo sistema, nenaudojanti jokių spausdintinių instrukcijų surinkimo ar padėjimo procesų metu. P2L yra pripažinta efektyviausia ir tiksliausia rankinio užsakymų surinkimo sistema šiuolaikiniuose sandėliuose ir paskirstymo centruose.

Įdiegus P2L sistemą operatorius nukreipiamas pagal tam tikros spalvos švieseles į tikslią sandėlio vietą, paimti ar padėti prekes. Orientavimui sandėlyje yra naudojama tam tikra skaitmeninių surinkimo displėjų (DPD) konstrukcija. Equinox P2L sprendimas ženkliai padidina užsakymų surinkimo, paskirstymo, komplektavimo operacijų produktyvumą ir tikslumą įvairiose pramonės šakose. Užsakymų surinkimo greitis naudojant P2L sistemas – 120-350 užsakymo eilučių per valandą. Visa P2L sistema gali būti apjungta arba integruota į jau veikiančią sandėlio valdymo sistemą (WMS) ar įdiegiama kartu su Equinox sandėlio valdymo sistema VISION.  

Pick-to-Light rankinio užsakymų surinkimo sistema naudojama maisto, farmacijos, mados pramonės šakose; šaldytų produktų (-28 °C), CD, DVD, video, knygų, tabako mažmeniniuose ir didmeniniuose tinkluose.