Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Sertifikuota pagal ISO/IEC 27001: informacijos saugumo standartą

« Visos naujienos 2020-02-18

2019 m. gruodžio 09 d. UAB „Equinox Europe“ buvo įteiktas sertifikatas, patvirtinantis, kad bendrovės vadybos sistema atitinka ISO/IEC 27001 (informacijos saugumo) ir ISO 9001 (kokybės vadybos) standartų reikalavimus, atitiktis patvirtinta, remiantis sertifikavimo procedūra.

Šiuolaikinis verslas grindžiamas partnerių patikimumu, ir viena iš pagrindinių priemonių užtikrinti stabilios kokybės produktus ir paslaugas bei išlaikyti klientų pasitikėjimą – efektyviai funkcionuojanti vadybos sistema. Sertifikuota vadybos sistema užtikrina vykdomų procesų nuoseklumą ir apibrėžtumą, sistemingą užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą.

Dėl šios priežasties UAB „Equinox Europe“ išsikėlė tikslą įsidiegti informacijos saugumo valdymo sistemą pagal ISO/IEC 27001 standartą, kurį sėkmingai įgyvendino per 2019 metus. Bendrovėje yra užtikrintas kokybiškas ir saugus informacijos valdymas, įgyvendintos geriausią pasaulinę praktiką atitinkančios saugumo priemonės, rizika, susijusi su informacijos saugumu, iš karto identifikuojama, analizuojama ir valdoma, taip pat užtikrintas atitikimas klientų teisiniams ir kitiems reikalavimams.

Kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001 standartą įdiegta UAB „Equinox Europe“ nuo 1999 metų, kuri kasmet audituojama, nuolat tikrinama ir tobulinama: siekiant užtikrinti aukštą paslaugų lygį, keliamas veiklos procesų technologinis lygis, keliama specialistų kvalifikacija, gerinama komunikacija tarp darbuotojų bei mažinama klaidų tikimybė.

 

Sertifikatas, patvirtinantis atitiktį ISO/IEC 27001 ir ISO 9001 standartų reikalavimams