Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

STATICUS: inžinerinių fasadinių sprendimų sandėliavimas – ne išimtis!

« Visos naujienos 2021-01-11
Equinox logistiniai sprendimai tinkami įvairių verslo ir pramonės sričių kompanijoms. Vis dėlto, tenka pripažinti, jog kiekviena verslo sritis yra unikali, ir jos logistikos optimizavimas vykdomas skirtingai, atsižvelgiant į veiklos specifiką.

Gamybos, ir ypač projektinės gamybos, sandėlis gali turėti savo niuansų, tačiau Equinox sandėlio valdymo sistemos užduotis visada yra ta pati – suefektyvinti sandėlio darbą ir surikiuoti jo darbo organizavimo principus.

Įsivaizduokite, kad jūs esate gamintojas, surenkate projektinį gaminį ir negalite rasti sandėlyje specifinės pagal individualų užsakymą pagamintos detalės, arba jūs esate maisto pramonininkas ir nerandate sandėlyje maisto prekės su tiksinčiu galiojimo laiku, efektyvaus sandėlio užduotis būtų ta pati – sumažinti produkto paieškos ir surinkimo laiką.

Vienas iš mūsų klientų – Staticus – inovatyvi tarptautinė kompanija, vienas didžiausių fasadinių sprendimų rangovų Šiaurės Europoje, patikėjo savo logistikos procesų optimizavimą Equinox Europe, pasirašydama sutartį dėl SVS diegimo. Sistemą planuojama paleisti 2021 m. trečio ketvirčio pradžioje.