Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Vaizdo stebėjimo sistemos funkcijos

Optimizuojant logistikos procesus, išskiriamos šios pagrindinės vaizdo stebėjimo sistemos funkcijos:

Atlikus integraciją su sandėlio valdymo sistema, atsiranda galimybė atsukti vaizdo įrašus pagal pasirinktus paieškos kriterijus ir peržiūrėti atliktus veiksmus. Pvz., dingus prekei, galima atsekti, kaip ji buvo pristatyta į iškrovimo vietą, kuris operatorius ir į kurią lentyną ar sandėliavimo vietą ją perkėlė, kaip ji buvo supakuota ar pakrauta į automobilį ir t.t.

Atlikus integraciją su automatizuotos įrangos valdymo programa, atsiranda galimybė kamerai fiksuoti darbo proceso sutrikimą ir automatiškai įjungti pavojaus signalą, atsiradus gedimui.

Atlikus atitinkamą integraciją, atsiranda galimybė sekti kiekvieno sandėlio operatoriaus atliktus veiksmus su konkrečiomis prekėmis arba sandėliavimo įranga, stebėti darbuotojų produktyvumą ir užtikrinti darbo tvarkos laikymąsi.

Atlikus integraciją su kiemo valdymo sistema, atsiranda galimybė identifikuoti atvykstančias transporto priemones pagal valstybinius numerius ir susieti reikalingus duomenis tarp sistemų apie atvykusį krovinį.

Galimybė matuoti temperatūrą. Siekiant išvengti įrenginių perkaitimo ir gedimo, yra galimybė matuoti konkrečių objektų temperatūrą. Siekiant išvengti užsikrėtimo peršalimo ir virusinėmis ligomis bei išlaikyti darbuotojų produktyvumą, yra galimybė matuoti žmonių kūno temperatūrą. Atlikus integraciją su atitinkamomis sistemos arba davikliais, gali būti iššaukiami atitinkami prevenciniai veiksmai, pvz., įjungiamas pavojaus signalas, uždaromos įėjimo durys ir pan.

Alternatyva saugos tarnyboms. Galimybė įrengti kameras kritiniuose pastato taškuose, kur situacija būtų stebima visą parą ir automatiškai būtų pranešta apie pavojų. Kamerų pagalba galima valdyti įėjimus į pastatą.